Eğitmenler

Okan Köroğlu

Grafik Tasarım, Habercilik

Profesyonel hayatında çeşitli Gazete, Dergi, Radyo, Ajans ve Eğitim Kurumlarında Grafik Tasarımcı, Eğitmen ve Marka Yöneticisi olarak çalıştı. Mesleğine Adobe, BİA, Başkent İletişim ve TGC eğitimleri eşlik etti.

Buğra Bayraktar

Görsel Tasarım

30 yılı geride bıraktığı meslek hayatında, manuel reklamcılıktan dijital dünyaya geçişin bizzat içerisinde yer alarak şahit oldu. Profesyonel meslek hayatında ses getiren birçok projeye imza attı.

Aytunç Taylan

Kişisel Gelişim

Kişisel Dönüşüm Yaklaşımı’nı 2018 yazında hayatına tamamen entegre etmeye başlamasının ardından büyük açılımlar yaşadı. Bilgi ve birikimlerini dostlarıyla paylaşarak eğitmenlik tarafını günden güne geliştirmeye devam etti.

Zeki Gözaydın

Psikoeğitim

.

Emine Burçin Yılmaz

El Sanatları

Birçok sergiye katılan Burçin Yılmaz’ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2009 yılında düzenlenen İstanbul konulu yarışmada mansiyon, Dubai’de 2011 yılında düzenlenen Bürde yarışmasında beşincilik, 2017 Geleceğin Ustaları Geleneksel Sanatlar Tasarım Yarışmasında birincilik ödülleri bulunmaktadır.

Aytekin Şahin

Eğitim Koordinatörü

.

Oğuzhan Sarıkaya

Dijital Pazarlama

Birden fazla eğitimleri tamamlayarak dijital pazarlama alanında çalışmaya başladı. Bir çok fazla alanda reklam ve pazarlama tecrübesine sahip olarak çalışmaya ve öğretmeye başladı. 4 yıldan fazla tecrübe ile dijital pazarlama alanında aktif olarak çalışıyor.

Sedat Pamuk

Fotoğraf ve Video Çekimi

.

Özge Batuman

Marka Yöneticisi

.